Diskuze

Šafářová je v Nottinghamu potřetí v sezoně v semifinále

Lucie Šafářová postoupila na turnaji v Nottinghamu potřetí v sezoně do semifinále. Po čtvrtfinálovém vítězství 6:3, 0:6 a 6:4 nad Cvetanou Pironkovovou z Bulharska čeká pátou nasazenou hráčku na anglické trávě Donna Vekičová z Chorvatska.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
MC

M. Cajthaml

17. 6. 2017 20:36

Češka končí! Sice se dostala v rozhodujícím setu v TB, ale při stavu 4-5 a na svých dvou podáních neuspěla. Probíhal trochu jinak 2-1 vedla Vekic,ale místo esa jako v setu prvém byla dvojchyba. Pak eso sporné, které i Šafářová reklamovala v oponenture umpirove. Pro ní bylo rozhodující, že se na čáře zaprasilo. Řekněme si však upřímně, že už ve druhém notinghamskem utkání jí vydatně pomohla soupeřka Su- Wei Hsieh zvýšenou péči o své vlasy. Měla vlasy samou loknu, samou loknu měla ....

0 0
možnosti
MC

M. Cajthaml

17. 6. 2017 20:12

Zatímco jsem sledoval poměrně překvapivý postup Ivo Karlovice ,řečeného dr. Ivo, do finále turnaje v Hertogenbosch, nedopodavala Vekic zápas a Češka žije. 4-5 a bude se zachraňovat v zápase. Zatím zaznamenala 7 es, soupeřka o polovinu víc.

0 0
možnosti
MC

M. Cajthaml

17. 6. 2017 19:40

Safarovy padnul nádherný lob do kurtu, až zahraný se štěstím, ale počítá se. 2-2, třeba jí to nakopne. Servis Vekic.

0 0
možnosti
MC

M. Cajthaml

17. 6. 2017 19:27

Došlo na má slova 6-7\6-3 z pohledu Cesky a set rozhodující na startu. Jen okrajem připomenu už finálové obsazení v holandském Hertogenbosch. Utkaji se zítra mladé naděje Ruska Vikhlyantseva a Estonka Kontaveit. V mužské části už je finalistou Lucemburcan Muller. Překvapivě zastavil mladou hvězdu Němce Sašu Zvereva. I jeho bratr Mischa hrál SF dnes. Též neúspěšné. Ve Stuttgartu podlehl premoziteli Tomáše Berdycha Spanelu Feliciano Lopezovi 7-6\6-7\5-7.

0 0
možnosti
MC

M. Cajthaml

17. 6. 2017 19:03

6 es v zápase Šafářová, 8 Vekic. Co však je důležitější, tak Šafářová zbylá dvě zaznamenala v poslední hře. Jde do vedení 4-1 ! Už by měla set druhý dotáhnout do vítězného konce. Je tam však jen jeden brejk.

0 0
možnosti
MC

M. Cajthaml

17. 6. 2017 18:15

Po čtvrté dvojchybe Dony Vekic, získává i brejkovy fiftyn česká hráčka a ujímá se vedení 4-3 v setu prvém. Bude na ní, aby brejk potvrdila a přiblížila se k jeho zisku. Tak zatím probíhá druhé SF z Nottinghamu. Na vítězku čeká domácí hráčka, nejvýše nasazena Johana Konta

0 0
možnosti
MC

M. Cajthaml

17. 6. 2017 18:28

Šafářová však 10. hru na svém servisu neurvala. Shodou okolností i ona soupeřce pomohla čtvrtou dvojchybou v zápase. Je tedy 5-5 a servis Vekic