Diskuze

Hlasovali jste. Slavii v derby pomohl k remíze nafilmovaný pád Mingazova

287. derby pražských „S“ Slavia vs. Sparta skončilo nakonec remízou 1:1. Na úvodní trefu hostujícího Václava Kadlece z 81. minuty reagoval vyrovnáním o deset minut později Milan Škoda trefou z penalty. Její odpískání ale řádně rozjitřilo emoce.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
PM

P. Maleček

3. 4. 2017 6:17

Všichni čučeli na hřiště a tak uniklo, že Zemana těsně před koncem druhé půle nečekaně navštívil čínský velvyslanec s dotazem, zda má Česko dál zájem o čínské investice.....

3. 4. 2017 1:07

Jsou to plačky z Letné. Chce to kretinskeho kabelu pro peltu.

0 0
možnosti
JL

2. 4. 2017 22:56

Faul v trestném území je za penaltu. Rudé kůže musí mlčet.

0 0
možnosti
VHK

V. Kotas

2. 4. 2017 21:52

Holt byla Sparta ve špatnou chvíli na špatném místě. Přesně tak, jak se to stávalo jejím soupeřům, když se pískalo ve prospěch Sparty.

0 0
možnosti
LO

2. 4. 2017 21:26

Rozhodčí Franěk rozhodl správně. Slíbil ženě dovolenou v Číně tak pro to musel taky něco udělat...

0 0
možnosti
JL

2. 4. 2017 23:00

Rozhodčí Franěk v minulosti již 2 utkání Slávie se Spartou zařízl. Tentokrát pískal rovinu.