Diskuze

Ke sporáku, vzkázal sparťan Vácha chybující sudí Ratajové po gólu Brna z ofsajdu

Záložník Sparty a častý uživatel sociálních sítí Lukáš Vácha je známý tím, že si nebere servítky. Tentokrát tvrdě udeřil směrem k Lucii Ratajové. Asistentka rozhodčího Pavla Královce totiž v zápase 9. kola ePojištění.cz ligy mezi Brnem a Spartou neposoudila postavení Aloise Hyčky v brankovém území Sparty jako ofsajdovou situaci a domácí tým tak v 92. minutě vyrovnal na konečných 3:3.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

S. Hammer

4. 10. 2016 17:22

No tak paní sudí Ratajová udělala za devadesát minut jednu chybu, kolik jich vyrobil ten pomalový kretén? Takže Vácho, mazej k popelářům.

0 0
možnosti

3. 10. 2016 8:38

Ono je to tak.Kdyby to byl gol ve prospěch Sparty,bylo vše podle pravidel.Pokud to je proti,jsou pravidla porušena.Nejednou i zápasech z ciziny takové situace byly posouzeny stejně.Obránce hrál rukou,rozhodčí nic,míč nahrál vlastní hráč i když neúmyslně.Tak se o ofsajd nejedná.Změnila se situace a občasná nepřesnost rozhodčích se nekoná jen ve prospěch Sparty jako v minulosti.

0 0
možnosti

3. 10. 2016 8:04

Chybující žena ke sporáku..Kam chybující muži v roli rozhodčích? Je jich víc, jelikož rozhodčími jsou ve většině chlapi..

0 0
možnosti

3. 10. 2016 7:10

"Ke sporáku !" vyzývají rozhodčí povoláním kriminalistku dva lidi, z nichž jeden má povolání kopat do vzduchu v kůži a druhý chytat vzduch v kůži :-)