Diskuze

Krmenčík zachránil Plzni miliony z Ligy mistrů. Český šampion jde dál

Fotbalisté Plzně postoupili do 4. předkola Ligy mistrů. V odvetě 3. předkola s Karabachem vybojovali v Baku remízu 1:1 a po domácí bezbrankové remíze postoupili díky gólu vstřelenému na soupeřově hřišti. Ázerbájdžánský šampion přitom vedl po Muaremově gólu z 28. minuty a měl hned několik dalších nebezpečných šancí. V 85. minutě však zařídil postupový gól Michael Krmenčík z jediné vážnější příležitosti Plzně.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

3. 8. 2016 8:13

Viktorce docela přeji, ale musím konstatovat, že hrála úplně špatně a postup si nezasloužila..Ovšem bere jej a já taky..

0 0
možnosti

Zasloužený úspěch Viktorie, která pokud chce pokračovat by se rychle měla zbavit Koláře a Hrošovského

0 0
možnosti

2. 8. 2016 23:31

Další důkaz astronomického přeplácení fotbalové mizérie v přímém přenosu. Za takovou mizérii by měli fotbalisté platit a ne brát miliony. Beztak je to poslední zápas Plzně v boji o ligu mistrů. Na víc nemají ani náhodou. Jeden větší lempl než druhý.