Diskuze

Slováci slaví historickou výhru na ME. Parádními góly ji řídili Hamšík a Weiss

Fotbalisté Slovenska vybojovali historicky první vítězství na mistrovství Evropy. V zápase skupiny B v Lille porazili Rusko 2:1. Už po prvním poločase vedli o dvě branky po trefách Vladimíra Weisse a Marka Hamšíka, deset minut před koncem snížil střídající Děnis Glušakov. V tabulce patří slovenské reprezentaci druhé místo, druhý duel mezi Anglií a vedoucím Walesem se odehraje ve čtvrtek.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
JK

15. 6. 2016 20:48

Kamarádi Slováci! Gratuluji Vám k vítězství!! K vítězství o to cenému, že jste ho dosáhli nad naším společným okupantem.

Gratuluji, ještě jednou a přeji v posledním zápase s Anglií alespoň remízu, v případě, že rusák dostane na perdel od Walesu!!!

SLOVÁCI!!! MUSÍTE POSTOUPIT!!! TAK ZNÍ ROZKAZ!!!