Diskuze

Kadeřábek: Nemám slov. Jen, že Plzeň vyhrála, protože měla více štěstí

Po minulých dvou zápasech byl spokojený: s Brnem přihrál na tři góly, v Boleslavi obstaral vítěznou trefu. Tentokrát ale sparťanský obránce Pavel Kadeřábek těžko hledal slova, kterými by vysvětlil porážku s Plzní 0:2. Po ní Sparta zřejmě definitivně přišla o šanci na obhajobu titulu.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
VK

V. Komárek

10. 5. 2015 12:41

Jo hoši Sparťanští, když píská neutrální rozhodčí jste namydlení!!! To není vyhrávat zápasy v 90 min z nafilmované penalty!!!

0 0
možnosti
OS

O. Schejbal

10. 5. 2015 13:18

Ty chytráku, chtěl jsi snad říci, že jakmile nepískal Berbrův rozhodčí, tak Plzeň penaltu nekopala.

0 0
možnosti
AS

A. Stiess

10. 5. 2015 11:09

Zase jsem se díval na jiný zápas, než komentuje tento ukřivděný sparťan. Kdyby to Holendovi sedlo, byl by výsledek 3:0. Sparťané se zmohli jen na rány loktem do krku a žeber.

0 0
možnosti
VP

V. Getz

10. 5. 2015 12:19

v první poločase na fauly jasně vedla Plzeň a Vaněk, Rajtoral apod. v druhé půli se to srovnalo.