Diskuze

Ďurišův gól Plzni nestačil, favorit na svém hřišti remizoval s Jihlavou

Fotbalisté Plzně ve 24. kole první ligy doma remizovali s Jihlavou 1:1. Jejich ztráta na lídra tabulky Spartu se tak rozrostla už na deset bodů. Sparta tak o titul přijde jen v případě, že v posledních šesti kolech čtyřikrát zaváhá. Plzeň sice vedla po gólu Ďuriše ze 17 vteřiny druhé půle, ale Jihlava stihla osm minut před koncem srovnat zásluhou Mešanoviče. Vysočina protáhla ligovou sérii bez porážky na šest zápasů.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

14. 4. 2014 16:47
Penalta

Plzni písknout penaltu se sudí už bojí že mu budou hlavně Spartani nadávat že to zařídila Damková ale že proti Spartě se měli v posledních zápasech pískat penalty v Ostravě a doma se Slavií to ty blbci Sparťanský nevidí. To se to pak vyhrává.

0 0
možnosti

J. Kodeš

14. 4. 2014 8:51
PLZEN

PLZEN= HOŘAVA sebou plácnul a byla penalta -protiprávní= tak se dělá plzen=všichni to vědí,damková,berbr=´kgbák=pelta .