Diskuze

Fotbalisté se gólu nedočkali. Nečekaně podlehli Finsku

Čeští fotbalisté nezvládli generálku na říjnové zápasy ve světové kvalifikaci, když v Teplicích v přípravném utkání podlehli Finsku 0:1. Národní tým ani ve čtvrtém zápase po sobě nedokázal vstřelit branku, na niž hráči čekají už 378 minut. Výhru Finska ve 43. minutě zařídil jedinou trefou zápasu útočník Pukki a postaral se o to, že Seveřané po třech předchozích prohrách poprvé v historii český tým porazili.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

J. Farmačka

11. 9. 2012 21:03
A kdo by ten gól měl vstřelit???? Parta neschopů

pod vedení toho největšího, by měla být konečně rozpuštěna a mělo by se začít znovu od mládeže. Stojí spoustu peněz a nic neumí. Od mládeže se po revoluci vybírají v klubech zlodějské poplatky, takže se přijímají jen ti, kteří na to mají peníze. Skuteční talenti je bohužel nemají. Té ostudy u nároďáku už snad byl přebytek. A tančí se kolem nich, jako kdyby uměli. Podobné přáteláky by se měly hrát bez diváků a televize.