Diskuze

Wiggins vyhrál časovku a suverénně kraluje Tour

Britský favorit Bradley Wiggins suverénně vyhrál časovku do Besanconu a po deváté etapě cyklistické Tour de France výrazně zvýšil své vedení v průběžném pořadí. Majitel žlutého trikotu zvládl trať dlouhou 41,5 kilometru za 51:24 minuty, druhým místem podtrhl dominanci jezdců týmu Sky jeho krajan Christopher Froome. Na Wigginse ztratil 35 sekund.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

M. Šuchma

9. 7. 2012 21:33
Všem dnům není konec

Wiggins vyhrál olympiádu v dráhové cyklistice a proto jeho vítězství v časovce není žádné překvapení. Evans je ale výborný vrchař a do cíle je ještě velmi daleko. Suverénně bude někdo kralovat po předposlední etapě.

0 0
možnosti

G. Seifert

10. 7. 2012 0:46
Re: Všem dnům není konec

Ale Wiggins také není špatný vrchař, je pravda, že pořádné kopce teprve na závodníky čekají. Uvidíme. V každém případě je překvapením Sagan, který když přečká horské etapy nejspíše vyhraje zelený trikot.