Diskuze

Češi bez medaile. Ronaldo poslal Bílkův tým domů

Čeští fotbalisté se s mistrovstvím Evropy loučí ve čtvrtfinále po porážce 0:1 s Portugalskem. Favoritovi zápasu zajistil postup mezi nejlepší čtyři mužstva turnaje gólem v 79. minutě hvězdný útočník Cristiano Ronaldo. Odmítl tak opakování scénáře z roku 1996, kdy Češi přes Portugalce na Euru v Anglii prošli dál.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
RH

R. Hledík

22. 6. 2012 15:26
Nelze než

konstatovat, že máme dobře prodejné hráče, kteří většinou znamenají v cizině oporu mančaftu, ale jak se slepíme do jednoho mužstva,- přestanou fungovat, většinou nepřesné nahrávky na místo, kde snad má být spoluhráč, ale on tam ještě není. Bídná rychlost, žádná přesnost, vlažné zaujetí u půlky hráčů, no vocode??--- máme zaplaceno jinde ?! Je to smutné, až k pláči.

0 0
možnosti
SD

S. Donát

22. 6. 2012 13:01
V první půlce jsme myslím

byli Portugalsku důstojnými soupeři (snad kromě jejich tlaku v závěru poločasu). V druhé polovině už jim poněkud došel dech a bohužel inkasovali. Ale i tak, na tu bídu, po prvním zápase s Ruskem je myslím postup do čtvrtfinále celkem úspěch. Na tu úplnou špičku v současné době bohužel nemáme a asi jen tak mít nebudeme.

0 0
možnosti
TC

T. Cerny

22. 6. 2012 6:20
dival jsem se na ten zapas

v nemecke TV s nemeckym komentarem , ktery konstatoval , ze Portugalsko  Cechy v druhe polovine zapasu doslova deklasovalo a bylo o tridu lepsi. Portugalci  ale dozajista vyhrali zaslouzene.

0 0
možnosti
MT

M. Trhlík

22. 6. 2012 6:38
Re: dival jsem se na ten zapas

Pravda je, ž e po počátečním oťukávání, jsme měli 20-30 minut mírnou převahu, ale závěr prvního poločasu a celý druhý poločas jsme byli o třídu horší.Mužstvo, které nevystřelí za poločas ani jednou na branku a vidilně "vadne", si zaslouží snad jen pochválit za jakousi snahu, ale s tím se v dnešním fotbale obstát nedá.Trenéra Bílka jistě zhodnotí odborníci,  ale jeho prohlášení po celou dobu, jeho působení u mužstva o kvalitách mužstva, jsou pochybná. Ono i ve fotbale platí, že jedna vlaštovička jaro nedělá.Výkon proti Rusům byl varováním a to, že jsme porazili Řeky i Poláky, ještě neznamenalo, že jsme na výsluní. Portugalci nás ze snění probudili a čeká nás zase jen hledání.V paměti jsou i často velmi nevyrovnané výkony v kvalifikaci, Rezkova pochybná penalta ve Skotsku a trenér Bílek pořád nešetřil chválou.Výkon našeho mužstva s Portugalskem nás tak trochu opravdu probudil.Pravda je, že výpadek může nastat, ale u nás ty slabší výkony převažovaly.