Diskuze

Bílek: Toto je nejsilnější tým, jaký jsem kdy vedl

Do postele se po sobotní výhře nad Polskem dostal až dnes kolem páté hodiny ranní, tak dlouho se v trenérovi fotbalové reprezentace Michalu Bílkovi honily emoce po zápase, v němž si český tým díky výhře 1:0 zajistil účast v čtvrtfinále mistrovství Evropy.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

J. Orlík

18. 6. 2012 12:02
Pane Bílku, taky je to první reprezentační mančaft,

který pod Vámi hraje. Bodejť by nebyl silnější než Horní Dolní. Ale mějte stále na mysli, že s Řeky to byla tragedie posledních 75 minut, s Rusáky celý zápas a že jsme vsítili Polákům jeden jediný gól, to o síle mančaftu nic nevypovídá. Já sice maximálně chápu Vaši osobní euforii, kór po tom, co Vás, skoro celý národ, vyzýval k rezignaci, ale nepřeceňujte to. Měli jsme zdaleka nejlehčí skupinu. Být v jiných skupinách, s největší pravděpodobností bychom už byli doma. Je pravda, že mančaft se musí chytit. To se stačí podívat na velmi, opravdu velmi silný mančaft tulipánů nabitou extrahvězdami. Ono mnohdy stačí dát šanci jiným, než starým fotrům. Bohužel ty šance jim dáváte v případě, že nikoho jiného nemáte. Baroše tam držíte, přestože víte, kolik mu je a že je neperspektivní, zatímco mladí, rychlí a výbušní sedí na lavičce. Dejte jim šanci v utkáních, ve který o neco jde, ne v přátelácích. Tam se neotrkají. Nehledě na to, že český mančaft  na přáteláky vždy kašlal. Když nejde o život, nejde o nic, bych to nazval. Portugalci nás teď fest prověří. Ale myslím, že na ně máme, pokud půjdou na plac tak, jak začínal druhý poločas s Poláky.