Diskuze

Fantazie: Česko ve čtvrtfinále! Gólem Jiráčka

Čeští fotbalisté porazili na evropském šampionátu ve svém posledním duelu základní skupiny A domácí Polsko 1:0 a díky výhře Řecka nad Ruskem postoupili do čtvrtfinále z prvního místa. Dnešní zápas ve Vratislavi rozhodl v 72. minutě Petr Jiráček. Ve čtvrtfinále se svěřenci Michala Bílka utkají ve čtvrtek od 20:45 ve Varšavě s druhým týmem ze skupiny B.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

J. Šrámek

18. 6. 2012 7:51
teprve nyní vše začíná!

Teprve nyní vše začíná!A vyhaslé hvězdy nechejme dějinám.Jsou nové a jasnější!

0 0
možnosti

J. Vargulič

17. 6. 2012 7:43
Po 15 minutách

hry jsem zbaběle zalezl do kanafasu..O dost později byl na náměstí ohňostroj - to jsem se dozvěděl k ránu a začal cosi tušit..Tušení blahé se naplnilo..To se stává málokdy, ale stalo se..

0 0
možnosti

v. procházková

17. 6. 2012 5:32
hlavně

ať si nechají ty kecy o bratrovražedném souboji, já jsem napůl němka a nemíním stále poslouchat ty nesmyslné kecy o slovanské jednotě

0 0
možnosti

J. Orlík

16. 6. 2012 23:56
Myslím, že kdyby hrál Rosický, tak že by to takto nedopadlo.

Zase by šlo všechno přes něho a byla by z toho zase zkostnatělá holomajzna. Budiž ten dnešní druhý poločas, kdy se hoši už sehráli, mementem, že není nic lepšího, než "změna rytmu". Přestože Plašil hrál, jako celý šampionát, úplný prd, tak se Kolář, nakonec, sehrál, přesněji zbytek mančaftu s ním a šlo to. Limberský vynikající, Pilař taky. Jiráček sice vstřelil gól, ale drahnou část mače fest sóloval, jakoby neměl Gebreho rád, nevšiml jsem si, že by mu posunul míč dopředu ale snažil se spoustu akcí hrát sám. Sláva mu za krásnou akci zakončenou gólem, ale kromě ní se mi dnes Jiráček moc nelíbil. Našim jsem absolutně nevěřil, když jsem zase slyšel ty řeči v e studiu, jak naši lezou výkonově nahoru a že teď to Portugalcům vrátíme, mi zvedaly tlak. Ale kod by to byl řekl, šest bodů a první místo. Ale zrekapitulujme si to. Zápas s Ruskem totální proapdám 90 minut. Zápas s Řeckem totální propadák od cca 15 minuty až do konce, tedy nějakých 75 minut. Zápas s Polaskem, absolutní proapdák prvních 20 minut. To je, 185 minut velmi špatné hry z 270 minut. To není dobrá vizitka. Upřímně řečeno, EURO vlastně začíná až teď. Pokud přejdou naši do semifinále, bude to neuvěřitelný úspěch. Pokud prohrají ve čtvrtfinále po dobrém výkonu, bude to paráda. Obé chlapcům přeju. Jen, abychom zase totálně nepropadli. Nevadí mi, že prohrajeme. Ale chci se u fotbalu bavit. Tak, jako dnes. Protože dnes to byl mančaft, jaký si představuju.

0 0
možnosti

J. Denemark

16. 6. 2012 23:11
Původně jsem chtěl, aby nás poláci vypráskali...

...páč jsem byl přesvědčen, že nic jiného si nezasloužíme. Díky dříčům jako Jiráček nebo Pilař jsem rád, že se tak nestalo...Apropo, Poláci hráli fakt blbě, my o trochu líp a nic to nemění na věci, že náš fotbal je stále v krizi a Pelta s Bílkem by měli zmizet v propadlišti dějin...

0 0
možnosti

M. Trhlík

17. 6. 2012 6:32
Re: Původně jsem chtěl, aby nás poláci vypráskali...

Pane Denemarku, myslím si, že máte pravdu.Výkon proti Polákům byl velmi dobrý, jenom mám tak trochu obavu, abysme  zase nezapoměli na řadu slabých výkonů.Rusové se přesvědčili, že nikdo není prorokem.Ti šli po svém vítězství nad námi "za titulem" ME a nakonec nepostoupili,Naše  vítězství je velmi cenné, ukázalo se, že i naše liga dokáže dodat výborné reprezentanty.To nemění nic na skutečnosti, že náš fotbal má ke světovosti ještě pořád dost daleko.