Diskuze

Nizozemci jsou v úzkých. Po další prohře zůstávají bez bodu

Fotbalisté Německa porazili v jednom ze šlágrů evropského šampionátu Nizozemsko 2:1. Po druhé výhře ze dvou zápasů si pojistili vedení ve skupině B a výrazně nakročili k postupu do čtvrtfinále. Duel v Charkově rozhodl dvěma góly mezi 24. a 38. minutou Mario Gomez, který na turnaji skóroval už třikrát a dotáhl se na nejlepšího střelce Alana Dzagojeva z Ruska. Nizozemci už jen snížili zásluhou Robina van Persieho a nad Němci nevyhráli počtvrté za sebou.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
JO

J. Orlík

13. 6. 2012 23:20
Oranjes hráli hůř, než naši.

To bylo něco katastrofálního. Robben, jako obyvkle, kadil na jakoukoli obranu a byli jako pod práškama. Germoši hráli, co potřebovali, ale myslím, že stačí, aby jim někdo sejmul Gomeze a budou poloviční. Klose neKlose. Dá se říci, že jim oranjes nekladli žádný odpor, až posledních 15 minut.