Diskuze

Fotbalisté udrželi naději na postup, Řeky porazili 2:1

Čeští fotbaloví reprezentanti ve druhém utkání na mistrovství Evropy porazili Řecko 2:1. Když v sobotu uhrají s domácím Polskem alespoň remízu a Řecko neporazí Rusko, zahrají si čtvrtfinále. Češi za dnešní výhru vděčí výbornému vstupu do utkání, když už v šesté minutě vedli 2:0 po trefách Petra Jiráčka a Václava Pilaře. Po změně stran snížil Fanis Gekas.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

M. Komárek

13. 6. 2012 8:24
Největší otazník EURA

Proč nastupuje Baroš? Myslíte, že tuto záhadu někdo odhalí?

0 0
možnosti

G. Krejčová

12. 6. 2012 22:08
GRATULUJI !

Hezký večer, GRATULUJI NAŠIM K VÝHŘE, to je hlavní. Vím, že všichn chlapí tomu děsně rozumí a zhodnotí hru, trenéra, jak měl postavit hráče, koho nechal špatně doma, jak  to měli hrát, kdo  kdo zvoral. Je mi to líto, že se neumíte jen prostě radovat, že nám to vyšlo. Podpora by celému týu jistě více pomohla než skepse a naštvaná kritika vítězného zápasu.  Tak hodně sil i štěstí do dalších utkání. Držím pace.

0 0
možnosti

E. Seibert

12. 6. 2012 22:47
Re: GRATULUJI !

Ale Krejčová, nikdo neřekl, že nás netěší výsledek, jen hra nebyla to, co by udělalo hezký zápas. No halt střih na šaty mohl bejt lepší - je tomu rozumět ??

0 0
možnosti

J. Orlík

12. 6. 2012 20:40
No, mám názor stejný, jako chlapi ve studiu.

Kromě spíkra, tedy, který se radoval z naší velké úspěšnosti. Řekl něco ve smyslu tři střely na bránu a dvě branky. Paráda, co? A já říkám:prd, a ne paráda. Vystřeůit na bránu soupeře třikrát za zápas, z toho 2x v prvních šesti minutách, to je tristní. Ty dvě branky byly fantastyš, to jo, ale porč, hergot, hoši přestali hrát totéž dál? Timing, jako obvykle, nestál za nic, Baroš se opět ukázal jako technická nula, protože co by měl umět útočník předvším, tak převzít míč, bez problémů ho zpracovat a vystřelit. Vždyť on, jako útočník, nevystřelil na bránu ani jednou. Jak je možné, že do těch dvou gólovek nabíhali záložníci a útočník ani jednou? Ještě mě těší, že tam máme mlaďochy jako je Pilař, to je budoucnost našeho fotbalu. Rajtoral měl hrát od začátku a opět konstatuji, jak strašně nám tam chybí Štajner. Ten by s Pilařem a Jiráčkem utvořil hodně silné útočné trio. Gebre výtečný, jako obyvykle, výtečně hrál i Hubschman. Ale od šesté minuty jsme byli jen o trochu lepší, než s rusákama. Já bych to vítězství nepřeceňoval, byť mě to fakt těší. Otázka je, jak by zápas dopadl, kdyby sudí tupě neodpískal neexistující ofsajd, který měl předcházet vstřelenému řeckému gólu. Jinak tak útlocitného sudího jsem už dlouho neviděl. Je vidět, že UEFA to nemá vůbec pod palcem, páč každý píská, jak se mu zachce. Co Web pustí, to tenhle Frantík pískne.

0 0
možnosti

M. Trhlík

12. 6. 2012 20:52
Re: No, mám názor stejný, jako chlapi ve studiu.

Pane Orlíku, myslím si , že na zápas máme stejný názor, který nemá cenu víc doplňovat.Snad jen to, že výhra těší,ale hra zase hlavně ve druhé půli, průměrná.

0 0
možnosti

E. Seibert

12. 6. 2012 20:21
druhá půlka dřina a štísko

ofsajd při brance Řeků byl sporný....Čechova minela nemá omluvu - brankář musí být rozhodný a razantní na balon, jistý...to nebyl v tuto chvíli....

Za stavu 2: 0 nemuseli začít bránit výsledek - Řeci byli vedle - od 30té minuty i nepříjemně vzpamatovaní...