Diskuze

Plzeň dobyla Letnou. Spartu porazila 3:1

Fotbalisté Plzně zvítězili ve šlágru 19. kola první ligy na hřišti vedoucí Sparty 3:1 a stáhli její náskok v čele tabulky na šest bodů. Obhájce titulu na Letné vedl v třinácté minutě brankami Bakoše a Pilaře 2:0, Pražané sice vzápětí snížili po Kweukeho trefě, v druhé půli ale zpečetil skóre svým dvanáctým gólem v sezoně opět Bakoš. Plzeňský Horváth předtím neproměnil penaltu.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

R. Pecho

3. 3. 2012 22:20
Kašlu na fotbal

ale tohle jooooo! Plzeňáci, hrajete čutanou, na kterou se dá koukat! Konečně tady někdo hraje opravdovej fotbal!

0 0
možnosti

J. Moravec

3. 3. 2012 20:40
Panebože ať Sparta není mistrem

oni to prostě neumí, neumí a ještě jednou neumí. Vyhrávají jen tak, že buší hlavou do zdi jako berani až to tam ten Kweuke nebo někdo jinej procpe. Bez myšlenky, bez nápadu, pořád stejný. S tímhle nemají v Evropě žádnou šanci a koeficient bude zase v Prrrr....aze.