Diskuze

Hokejoví mladíci porazili Slováky. Skončili pátí

Čeští hokejisté zvládli úspěšně své poslední vystoupení na mistrovství světa hráčů do 20 let v Kanadě, když v souboji o konečné páté místo porazili Slovensko 5:2. Svěřenci kouče Miroslava Přerosta udělali velký krok k nejlepšímu umístění od domácího šampionátu v roce 2008 - kde skončili rovněž pátí - již během první třetiny, kterou vyhráli 3:0.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

J. Farmačka

5. 1. 2012 9:11
Je třeba si konečně uvědomit, že se hokejem

zabývá vážně jen několik zemí světa. Proto se radovat z 5.místa je přehnané. A zejména kolem tohoto turnaje bylo zbytečně emotivně popsáno velké množství papíru. Nejde o žádný úspěch a proto by měla být pozornost svazu upřena  zejména na zpřístupnění hokeje každému (!) mladému zájemci a na rozšíření základny mládeže, které zde byla před revolucí. Hlavní zábranou jsou přemrštěné finanční nároky na mládež v oddílech, zatím co průměrní dospělí hráči mají milionové smlouvy. Není to rozhodně vina státu.