Diskuze

Brankář Blažek zavinil hrubou chybou gól. Jsem pitomec, říkal si

V poločasové přestávce odcházel brankář fotbalové Sparty Jaromír Blažek do kabin se svěšenou hlavou kvůli hrubé chybě, jíž pomohl Liberci k vedení, ale po zápase byl jedním z těch, kteří si vydřenou výhru 2:1 nejvíce užívali. Přiznal, že po úvodním gólu zápasu si pořádně nadával a chybu označil za svůj největší průšvih v podzimní sezoně. Děkoval spoluhráčům v útoku, že utkání přesnými trefami v závěru otočili a jeho chyba neměla pro obhájce titulu nakonec neblahé následky.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

J. Vargulič

26. 10. 2010 7:49
Nic si..

Nic si z toho nedělej, pitomců u nás je a na důležitějších postech a ovšem taky na méně důležitých i žádných....

0 0
možnosti

M. Trhlík

26. 10. 2010 10:39
Re: Nic si..

To už je několikátý zápas,kdy Sparta otočí výsledek v posledních minutách.Nepochybně je zde vidět vůle dotáhnout zápas do vítězného konce,což se jim daří,mimo posledního pohárového zápasu s Lausanne. Jen se mi zdá,že většina poražených mužstev je pořád roztřesena ze Sparty a nezvládá konce.Liberec  rozhodně nepůsobil dojmem slabšího mužstva,ale určitá nekázeň při útočných akcích,kdy se mi zdálo,že hráč místo přihrávky se vidí slavný,že dal gól Spartě.I když jsem zastáncem toho,že je na hráči jak se rozhodne,přece jen určitá nekázeň tam byla,stejně tak jako nezvládnutí vedení.