Diskuze

Sparťanský kolaps! Výhru si nechali Řepka a spol. vzít v 96. minutě

Fotbalisté Sparty absolutně zpackali závěr duelu s Lausanne a přestože vedli 15 minut před koncem 3:1 a zápasu dominovali, nechali hosty v 96. minutě vyrovnat. Chovancovi svěřenci si tak nechali proklouznout jasnou výhru a notně si zkomplikovali postupové šance. Ve druhém duelu skupiny zvítězilo CSKA Moskva v Palermu 3:0.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
JO

J. Orlík

22. 10. 2010 16:07
Nejsem fandou Sparty

ale ptám se, o jaký předpis opře pan sudí skutečnost, že prodloužil zápas ne o 4 avizované minuty ale o šest? Sparta si sice výhru za to tristní nevyužívání šancí, nezasloužila, ale tohle bohapusté prodlužování je opravdu neuvěřitelné. Přitom se, v nastaveném čase, nic, kvůli čemu by se dalo prodloužení nastavit, nestalo. Že Sparta nepostoupí dále, mě vůbec nebolí, ale tohle mě včera u bedny fest naštvalo.