Diskuze

Neuvěřitelný český výkon: Jágr a spol. si zahrají finále MS

Hokejové Česko je na nohou. Výběr Vladimíra Růžičky se senzačně probojoval až do finále 74. mistrovství světa, když během nájezdové loterie porazil Švédy 3:2. Navíc na 2:2 vyrovnával až 8 vteřin před koncem základní hrací doby v power play obránce Rachůnek. Češi si zahrají finále poprvé od roku 2006, kdy v boji o zlato nestačili právě na Švédy.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
JF

J. Farmačka

22. 5. 2010 20:54
Místo neustálého opakování slova Jágr už je

načase jmenovat někoho jiného. Jeho role se přeceňuje i přesto, že hraje kulovku. Třeba Vokoun a spol nebo Rolínek a spol. Jako by tam nebyl nikdo jiný, kdo navíc rozhoduje zápasy.

0 0
možnosti
MF

M. Frank

22. 5. 2010 23:13
Re: Místo neustálého opakování slova Jágr už je

Růžička: Za postup může hlavně Vokoun, Jágr a bojovnost.

0 0
možnosti
LO

L. Ott

22. 5. 2010 20:37
Já se nedivím,

výkony Českého mužstva jsem předemočekával. Když se bez medaile vraceli z olympiády, řekl Paroubek, že si hokej vezme na starost. Při představě, že by si mne on osobně vzal na starost, porazil bych dnes ty Švédy sám !!!!!

Hm

Tak, teď by ještě mohlo Rusy vyředit Neměcko... :-)

0 0
možnosti
GS

G. Seifert

22. 5. 2010 16:51
Paráda.

Gratuluji, pomohlo i štěstíčko, vyhrálo naše srdíčko. Nádherný hokejový zážitek. Hráči prostě chtěli.