24. července 2012 21:31, aktualizováno 6. 8 23:21 Lidovky.cz > Sport > Olympiáda

Čeští sportovci na olympiádě v Londýně

  • Poslat
  • Tisk
  • Redakce
  • 0Diskuse
Olympiáda v Londýně | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Olympiáda v Londýně | foto: ČTK
LONDÝN/PRAHA Přehled českých účastníků olympiády v Londýně a jejich program.

Atletika

Jaroslav Bába - výška
5.8. 20:05

Jitka Bartoničková - 4x400 m
10.8. 20:10

Zuzana Bergrová - 4x400 m
10.8. 20:10

Věra Cechlová - disk
3.8. 20:10

Tereza Čapková - 1500 m, 4x400 m
6.8. 12:45, 10.8. 20:10

Kateřina Čechová - 100 m
3.8. 11:45

Petr Frydrych - oštěp
8.8. 20:05

Zuzana Hejnová - 400 m př., 4x400 m
5.8. 20:00, 6.8. 21:15, 10.8. 20:10

Jakub Holuša - 800 m
6.8. 11:50

Jarmila Klimešová - oštěp
7.8. 11:00

Eliška Klučinová - sedmiboj
3.8. 11:05, 3.8. 12:15, 3.8. 20:00, 3.8. 21:45, 4.8. 11:05, 4.8. 12:40, 4.8. 21:35

Jan Kreisinger - maraton
12.8. 12:00

Jan Kudlička - tyč
8.8. 11:00

Oldřiška Marešová - výška
9.8. 10:30

Pavel Maslák - 200 m, 400 m
7.8. 12:50, 4.8. 11:35, 7.8. 12.50

Lenka Masná - 800 m, 4x400 m
8.8. 12:35, 10.8. 20:10

Lukáš Melich - kladivo
3.8. 12:20, 5.8. 21:20

Roman Novotný - dálka
3.8. 20:50

Štěpán Wagner - dálka
3.8. 20:50

Lucie Pelantová - chůze 20 km
11.8. 18:00

Josef Prorok - 400 m př.
3.8. 12:15

Jiřina Ptáčníková - tyč
4.8. 11:20, 6.8.20:00

Denisa Rosolová - 400 m př., 4x400 m
5.8. 20:00, 6.8. 21:15, 10.8. 20:10

Ivana Sekyrová - maraton
12.8. 12:00

Kateřina Šafránková - kladivo
8.8. 11:00

Roman Šebrle - desetiboj
8.8. 11:10, 8.8. 12:10, 8.8. 13:50, 8.8. 19:00, 8.8. 22:30, 9.8. 10:00, 9.8. 13:55, 9.8. 19:30, 9.8. 22:20

Lucie Škrobáková - 100 m př.
6.8. 11:05, 7.8. 20:15

Barbora Špotáková - oštěp
7.8. 11:00

Jakub Vadlejch - oštěp
8.8. 20:05

Vítězslav Veselý - oštěp
8.8. 20:05

Antonín Žalský - koule
3.8. 11:00

Badminton

Kristína Gavnholt - dvouhra
28.7. 9:30, 28.7. 13:30, 28.7. 19:30, 29.7. 9:30, 29.7. 13:30, 29.7. 19:30, 30.7. 9:30, 30.7. 13:30, 30.7. 19:30, 31.7. 9:30, 31.7. 13:30, 31.7. 19:30

Petr Koukal - dvouhra
28.7. 9:30, 28.7. 13:30, 28.7. 19:30, 29.7. 9:30, 29.7. 13:30, 29.7. 19:30, 30.7. 9:30, 30.7. 13:30, 30.7. 19:30, 31.7. 9:30, 31.7. 13:30, 31.7. 19:30

Basketbal

Lenka Bartáková
Kateřina Bartoňová
Ilona Burgrová
Kateřina Elhotová
Alena Hanušová
Hana Horáková
Petra Kulichová
Tereza Pecková
Petra Reisingerová
Kamila Štěpánová
Jana Veselá
Eva Vítečková
Kateřina Zohnová
Michaela Zrůstová
28.7. 10:00, 30.7. 12:15, 1.8. 21:00, 3.8. 23:15, 5.8. 12:15, 7.8. 23:15

Box

Zdeněk Chládek - do 64 kg
31.7. 15:45, 31.7. 22:45

Dráhová cyklistika

Pavel Kelemen - sprint
4.8. 11:00

Denis Špička - keirin
7.8. 11:00

Horská kola

Ondřej Cink - cross country
12.8. 14:30 (13:30)

Jaroslav Kulhavý - cross country
12.8. 14:30 (13:30)

Jan Škarnitzl - cross country
12.8. 14:30 (13:30)

Kateřina Nash - cross country
11.8. 13:30

Jachting

Veronika Fenclová - Laser Radial
30.7. 13:00, 31.7. 13:00, 1.8. 13:00, 3.8. 13:00, 4.8. 13:00, 6.8. 14:00

Karel Lavický - RS:X
31.7. 13:00, 1.8. 13:00, 2.8. 13:00, 4.8. 13:00, 5.8. 13:00, 7.8. 13:00

Michael Maier - Finn
29.7. 13:00, 30.7. 13:00, 31.7. 13:00, 2.8. 13:00, 3.8. 13:00, 5.8. 15:00

Viktor Teplý - Laser
30.7. 13:00, 31.7. 13:00, 1.8. 13:00, 3.8. 13:00, 4.8. 13:00, 6.8. 13:00

Judo

Jaromír Ježek - do 73 kg
30.7. 10:30

Lukáš Krpálek - do 100 kg
2.8. 10:30

Jaromír Musil - do 81 kg
31.7. 10:30

Moderní pětiboj

Natálie Dianová - jednotlivkyně
12.8. 9:00, 12.8. 13:35, 12.8. 15:35, 12.8. 19:00

Ondřej Polívka - jednotlivci
11.8. 9:45, 11.8. 14:20, 11.8. 16:20, 11.8. 19:45

David Svoboda - jednotlivci
11.8. 9:45, 11.8. 14:20, 11.8. 16:20, 11.8. 19:45

Plavání

Simona Baumrtová - 100 m znak, 200 m znak, 200 m polohově
29.7. 11:00, 30.7. 12:06, 2.8. 12:31 a 20:56

Petra Chocová - 100 m prsa
29.7. 12:13

Jan Micka - 1500 m v. zp.
3.8. 11:24

Martina Moravčíková - 200 m prsa
1.8. 12:10

Jana Pechanová - 10 km v. zp.
9.8. 13:00

Martin Verner - 100 m v. zp., 100 m motýlek
31.7. 11:00, 2.8. 12:10

Barbora Závadová - 200 m polohově, 400 m polohově
30.7. 12:06, 28.7. 12:51

Plážový volejbal

Petr Beneš
Přemysl Kubala
29.7. 10:00, 31.7. 10:00, 2.8. 22:00

Lenka Háječková
Hana Klapalová
28.7. 10:00, 28.7. 15:30, 30.7. 10:00, 30.7. 21:00, 1.8. 15:30, 1.8. 21:00

Kristýna Kolocová
Markéta Sluková
28.7. 10:00, 28.7. 15:30, 30.7. 10:00, 30.7. 21:00, 1.8. 15:30, 1.8. 21:00, 4.8. 19:00, 5.8. 23:00

Rychlostní kanoistika

Pavel Davídek - K4 1000 m
7.8. 10:30

Josef Dostál - K4 1000 m
7.8. 10:30

Filip Dvořák - C2 1000 m
7.8. 10:46

Daniel Havel - K4 1000 m
7.8. 10:30

Jaroslav Radoň - C2 1000 m
7.8. 10:46

Lukáš Trefil - K4 1000 m
7.8. 10:30

Jan Souček náhradník

Silniční cyklistika

Jan Bárta - silničí závod s hromadným startem
28.7. 11:00, 1.8. 15:15

Roman Kreuziger - silničí závod s hromadným startem
28.7. 11:00, 1.8. 15:15

Sportovní gymnastika

Martin Konečný - jednotlivci
28.7. 12:00, 28.7. 16:30, 28.7. 21:00

Kristýna Pálešová - jednotlivkyně
29.7. 10:30, 29.7. 12:15, 29.7. 15:45, 29.7. 17:30, 29.7. 21:00

Stolní tenis

Dana Hadačová - dvouhra
28.7. 10:00

Iveta Vacenovská - dvouhra
28.7. 10:00

Střelba

Kateřina Emmons - vzduchová puška 10 m, puška 50 m - tři polohy
28.7. 9:15, 4.8. 10:00

Václav Haman - puška 50 m - tři polohy, puška 50 m - vleže, vzduchová puška 10 m
6.8. 10:00, 6.8. 17:00, 3.8. 10:00, 30.7. 10:00

David Kostelecký - trap
6.8. 10:00, 6.8. 17:00, 6.8. 15:30

Jiří Lipták - trap
6.8. 10:00, 6.8. 15:30

Lenka Marušková - vzduchová pistole 10 m, pistole 25 m
29.7. 10:00, 1.8. 10:00

Martin Podhráský - rychlopalná pistole 25 m
3.8. 11:30

Martin Strnad - rychlopalná pistole 25 m
3.8. 11:30

Jan Sychra - skeet
30.7. 10:00, 31.7. 10:00

Adéla Sýkorová - vzduchová puška 10 m, puška 50 m - tři polohy
28.7. 9:15, 4.8. 10:00

Jakub Tomeček - skeet
30.7. 10:00, 31.7. 10:00

Synchronizované plavání

Soňa Bernardová - dvojice
Alžběta Dufková - dvojice
5.8. 16:00, 6.8. 16:00

Tenis

Tomáš Berdych - dvouhra, čtyřhra
28.7. 12:30, 29.7. 12:30

Petra Cetkovská - dvouhra, čtyřhra
28.7. 12:30, 29.7. 12:30,

Andrea Hlaváčková - čtyřhra
28.7. 12:30, 29.7. 12:30, 2.8 12:30, 3.8. 13:00, 5.8. 13:00

Lucie Hradecká - čtyřhra, mix
28.7. 12:30, 29.7. 12:30, 2.8 12:30 a 19:00, 3.8. 13:00, 5.8. 13:00

Petra Kvitová - dvouhra
28.7. 12:30, 29.7. 12:30, 1.8. 12:30, 2.8. 14:30

Lucie Šafářová - dvouhra, čtyřhra
28.7. 12:30, 29.7. 12:30

Radek Štěpánek - dvouhra, čtyřhra, mix
28.7. 12:30, 29.7. 12:30, 1.8. 12:30, 2.8. 19:00

Klára Zakopalová - dvouhra
28.7. 12:30, 29.7. 12:30

Trampolíny

Zita Frydrychová
4.8. 15:00

Triatlon

Jan Čelůstka
7.8. 12:30

Vendula Frintová
4.8. 10:00

Přemysl Švarc
7.8. 12:30

Radka Vodičková
4.8. 10:00

Veslování

Jitka Antošová - dvojskif
30.7. 11:20, 3.8. 11:30

Lenka Antošová - dvojskif
30.7. 11:20, 3.8. 11:30

Milan Bruncvík - čtyřka bez kormidelníka
Michal Horváth - čtyřka bez kormidelníka
Matyáš Klang - čtyřka bez kormidelníka
Jakub Podrazil - čtyřka bez kormidelníka
30.7. 11:40

Miroslava Knapková - skif
28.7. 14:20, 2.8. 12:10

Jiří Kopáč - čtyřka bez kormidelníka lehkých vah
Ondřej Vetešník - čtyřka bez kormidelníka lehkých vah
Jan Vetešník - čtyřka bez kormidelníka lehkých vah
Miroslav Vraštil - čtyřka bez kormidelníka lehkých vah
28.7. 12:00, 2.8. 11.00

Ondřej Synek - skif
28.7. 13:30, 3.8. 13:30

Jan Pilc - náhradník
Martin Slavík - náhradník

Vodní slalom

Štěpánka Hilgertová - K1
30.7. 15:12, 2.8. 15:12

Vavřinec Hradílek - K1, C2
29.7. 15:24, 30.7. 14:30, 2.8. 14:30

Stanislav Ježek - C1, C2
29.7. 14:30, 30.7. 14:30, 2.8. 14:30

Ondřej Štěpánek - C2
30.7. 14:30, 2.8. 14:30

Jaroslav Volf - C2
30.7. 14:30, 2.8. 14:30

Vzpírání

Jiří Orság - nad 105 kg
7.8. 16:30, 7.8. 20:00

Zápas

David Vála - řecko-římský do 96 kg
7.8. 14:00

Cyklistika BMX

Aneta Hladíková
8.8. 16:00

Romana Labounková
8.8. 16:00

Lidovky.cz
  • 0Diskuse




REGISTRACE NA SERVERU LIDOVKY.CZ, NEVIDITELNÉM PSU A ČESKÉ POZICI

SMS Registrace

Diskuse LN jsou pouze pro diskutéry, kteří se vyjadřují slušně a neporušují zákon ani dobré mravy. Registrace je platná i pro servery Neviditelný pes a Česká pozice. více Přestupek znamená vyřazení Vašeho telefonního čísla z registrace a vyřazený diskutér se již nemůže přihlásit ani registrovat pod stejným tel. číslem. Chráníme tak naše čtenáře a otevíráme prostor pro kultivovanou diskusi.
Viz Pravidla diskusí. schovat

Jak postupovat

1. Zašlete SMS ve tvaru LIDOVKY REG na číslo 900 11 07. Cena SMS za registraci je 7 Kč. Přijde Vám potvrzující SMS s heslem.

2. Vyplňte fomulář, po odeslání registrace můžete ihned diskutovat

Tel. číslo = login,
formát "+420 xxx xxx xxx"
Kód ze SMS je rovněž heslo
Vaše příspěvky budou označeny Vaším jménem, např. K. Novák.
* Nepovinný.
Odesláním souhlasíte s Pravidly diskusí.