Bulisův desátý gól v sezoně neodvrátil v KHL porážku Čeljabinsku

19:02
Hokejový útočník Jan Bulis neodvrátil v KHL svým desátým gólem v sezoně porážku Čeljabinsku v Nižněkamsku. Pětatřicetiletý Čech sice poslal Traktor ve 33. minutě do vedení, domácí Něftěchimik však třemi brankami v třetí části skóre obrátil a zvítězil 3:1.

Jan Bulis z Čeljabinsku foto: ČTK

Z výhry se nemohl radovat ani útočník Jan Kovář z Magnitogorsku, i když dvěma asistencemi potvrdil pozici nejlepšího nahrávače soutěže. Metallurg vybojoval v poslední třetině zápasu s Ufou prodloužení, ale hostující Salavat Julajev vyhrál 4:3 po nájezdech.

Kovář má po dnešku na kontě 39 asistencí ze 44 zápasů, v kanadském bodování je s 57 body druhý za spoluhráčem Sergejem Mozjakinem.

KHL:

Omsk - Záhřeb 4:3 sn, Barys Astana - Spartak Moskva 4:2, Chanty-Mansijsk - Dinamo Minsk 6:0, Magnitogorsk - Ufa 3:4 sn (za domácí Kovář 0+2), Nižněkamsk - Čeljabinsk 3:1 (za hosty Bulis 1+0).