Další ligový tým ven z poháru. Bohemians vyřadil v Hradci gól v závěru

18:59
HRADEC KRÁLOVÉ - Fotbalisté Bohemians 1905 jsou pátým prvoligovým týmem, pro kterého skončilo účinkování v MOL Cupu už ve 3. kole. Pražané prohráli na hřišti druholigového Hradce Králové 0:1 po gólu Igora Súkenníka z 87. minuty. Napodobili tak Teplice, Slavii, Ostravu a Slovácko.

David Bartek (vlevo) z Bohemians v souboji s Jiřím Bederkou z Hradce Králové. foto: ČTK

Hrdinou Hradce se stal brankář Jiří Lindr, který po dlouhých 16 měsících nastoupil poprvé k soutěžnímu zápasu poté, co překonal vleklé zranění kolena. A hned vychytal čisté konto.

Jednou mu po střele Mosquery pomohlo břevno, to ale nastřelil i domácí Pázler. Celkem měli více šancí domácí hráči, ale trápili se s koncovkou.

Až tři minuty před koncem přišel přízemní centr Malinského, míč se dostal až k Súkenníkovi a ten se už nezmýlil.

Utkání 3. kola MOL Cupu, fotbalového Poháru FAČR

Hradec Králové - Bohemians Praha 1905 1:0 (0:0)

Branka: 87. Súkenník. Rozhodčí: Váňa - Hock, Vlasjuk.

Sestava Bohemians: Fryšták - Havel (43. Pauschek), Šmíd, Gajič, Šírl - Jindřišek - Bartek (68. Acosta), Hubínek, Jirásek, Mosquera - Schick. Trenér: Pivarník.

eMimino soutěží: Vyhrajte balíček v hodnotě 1 000 Kč z dm drogerie

Milovníci kosmetiky pozor! Tento týden soutěžíme o pět velkých balíčků v celkové hodnotě 5000 Kč. Zapojte se do soutěže a vyhrajte lákavý balíček...