Beckhama vypískali fanoušci

8:21
LOS ANGELES - David Beckham nemá ve Spojených státech štěstí. Ve finále americké Superligy mezi Los Angeles Galaxy a mexickou Pachucou vymknul pravé koleno. Při odchodu ze hřiště na něj třináct tisíc fanoušků na stadionu pískalo a bučelo.

David Beckham u míče během svého prvního soutěžního zápasu v dresu týmu LA Galaxy. foto: ČTK

Bývalý hráč Realu Madrid zatím v Americe kvůli zraněním nijak nezáří. Po potížích s kotníkem musel ve 33. minutě utkání střídat, když po střetu s Fernandem Salazarem upadl přes míč.

Fotbalisté Los Angeles zápas nakonec prohráli. Po remíze 1:1 v základní hrací době a prodloužení neuspěli v penaltovém rozstřelu, který Pachuca vyhrála 4:3. Los Angeles Galaxy se zatím nedaří ani v americké lize, kde jsou poslední.

Podle mluvčího Galaxy zatím není známo, jak dlouho by měl být Beckham mimo hru, v ohrožení je však minimálně jeho účast ve dvou kvalifikačních utkání o postup na EURO 2008, ve kterých Anglie nastoupí proti Izraeli a Rusku.

Šárka Hamrusová: Díky laktační poradkyni jsem si přestala myslet, že je chyba ve mně

Šárka chtěla kojit. Chvíli to ale vypadalo, že se jí to nepodaří. Díky správně zvolené laktační poradkyni nakonec dosáhla úspěchu. Poslechněte si...