Baroš přispěl k výhře Galatasaraye 4:1

21:46
ISTANBUL - Český útočník Milan Baroš v dnešním 18. kole turecké ligy přispěl Galatasarayi jednou brankou k vítězství 4:1 nad Büyüksehirem. Třicetiletý fotbalista se trefil v 72. minutě, kdy svým pátým gólem v sezoně zvýšil na 3:1.

Milan Baroš foto: turkspor.net

Dvěma brankami se na vítězství Galatasaraye podílel Emre Colak, který už v sedmé minutě otevřel skóre. Büyüksehir poté vyrovnal po zásahu Edina Višči, čtyři minuty před koncem prvního poločasu ale hosté přišli po červené kartě o Pierra Weba. Domácí po přestávce díky druhé brance Colaka, Barošovi a zásahu Selcuka Inana přesilovku využili.

Galatasaray vyhrál sedmý zápas za sebou a svou neporazitelnost prodloužil na deset utkání. Na prvním místě tabulky zvýšil náskok na pět bodů, druhé Fenerbahce má však jeden zápas k dobru.