20. ledna 2015 14:40 Lidovky.cz > Sport > Fotbal

Netradiční cesta z finanční krize: AC Milán prodal týmový autobus

  • Poslat
  • Tisk
  • Redakce
  • 0Diskuse
Jeremy Menez z AC Milán. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Jeremy Menez z AC Milán. | foto: Reuters
MILÁN/PRAHA Adriano Galliani, vlivný viceprezident AC Milán, stojí u odbočky z dálnice, a v rukách drží cedulku ROMA. Za ním přešlapuje smečka stopujících milánských fotbalistů, kteří se chtějí co nejrychleji dostat na zápas do Říma.

Fotomontáž, jež se objevila na sociální síti Twitter, rýpe do slavného milánského klubu, který v rámci úspor prodal svůj luxusní autobus.

Další internetový vtipálek zase otiskl starý kočár v červenočerných barvách klubu, jak přijíždí ke stadionu San Siro.

I když to AC Milán nekomentoval, podle italských médii dostal za prodej autobusu přes čtyři miliony korun. Další miliony by měl ušetřit na provozu.

Skoro celá italská liga se potýká s výraznými finančními problémy a na milánských velkoklubech je to znát nejvíce. AC i Inter se pohybují uprostřed tabulky. Například AC, což je osmnáctinásobný šampion, skončil minulou sezonu osmý, takže přišel o evropské poháry.

Stejné místo patří mužstvu i nyní. O víkendu prohrálo doma 0:1 s Bergamem, což znamená, že z posledních čtyř kol získalo jen dva body. Ani nový trenér a někdejší střelecká hvězda Filippo Inzaghi, který přišel v létě, zatím mizerné období nezastavil.

ČTK, jap
  • 0Diskuse


Fotbalové soutěže

Premier League - 26. kolo

25.02 Southampton 16:00 Arsenal
25.02 West Bromwich 16:00 Bournemouth
25.02 Hull 16:00 Burnley
25.02 Crystal Palace 16:00 Middlesbrough
25.02 Everton 16:00 Sunderland
25.02 Chelsea 16:00 Swansea
25.02 Watford 18:30 West Ham
26.02 Tottenham 14:30 Stoke
26.02 Man City 15:15 Man United
27.02 Leicester 21:00 Liverpool

Premier League - 25. kolo

11. 02. Arsenal 2 : 0 Hull
11. 02. Stoke 1 : 0 Crystal Palace
11. 02. Middlesbrough 0 : 0 Everton
11. 02. Sunderland 0 : 4 Southampton
11. 02. Man United 2 : 0 Watford
11. 02. West Ham 2 : 2 West Bromwich
11. 02. Liverpool 2 : 0 Tottenham
12. 02. Burnley 1 : 1 Chelsea
12. 02. Swansea 2 : 0 Leicester
13. 02. Bournemouth 0 : 2 Man City

Barclays Premier League

Tým Z V R P S B
1. Chelsea FC 25 19 3 3 52:18 60
2. Manchester City FC 25 16 4 5 51:29 52
3. Tottenham Hotspur FC 25 14 8 3 46:18 50
4. Arsenal FC 25 15 5 5 53:28 50
5. Liverpool FC 25 14 7 4 54:30 49
6. Manchester United FC 25 13 9 3 38:21 48


REGISTRACE NA SERVERU LIDOVKY.CZ, NEVIDITELNÉM PSU A ČESKÉ POZICI

SMS Registrace

Diskuse LN jsou pouze pro diskutéry, kteří se vyjadřují slušně a neporušují zákon ani dobré mravy. Registrace je platná i pro servery Neviditelný pes a Česká pozice. více Přestupek znamená vyřazení Vašeho telefonního čísla z registrace a vyřazený diskutér se již nemůže přihlásit ani registrovat pod stejným tel. číslem. Chráníme tak naše čtenáře a otevíráme prostor pro kultivovanou diskusi.
Viz Pravidla diskusí. schovat

Jak postupovat

1. Zašlete SMS ve tvaru LIDOVKY REG na číslo 900 11 07. Cena SMS za registraci je 7 Kč. Přijde Vám potvrzující SMS s heslem.

2. Vyplňte fomulář, po odeslání registrace můžete ihned diskutovat

Tel. číslo = login,
formát "+420 xxx xxx xxx"
Kód ze SMS je rovněž heslo
Vaše příspěvky budou označeny Vaším jménem, např. K. Novák.
* Nepovinný.
Odesláním souhlasíte s Pravidly diskusí.

Chybí vám kamarádka?
Chybí vám kamarádka?

Nové kamarádky v okolí najdete na eMimino.cz.